Kısıtlamada Çekiciyle Sigortalı Hizmet

Bodrum’da 2 yıl önce faaliyetine başlayan Sonax Bodrum, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında çekici ile müşterilerine hizmet sunuyor.

Kısıtlamada Çekiciyle Sigortalı Hizmet

Dünyaca ünlü Sonax markası, 2019 yılında Konacık Atatürk Bulvarı’ndaki Shell akaryakıt istasyonunun bulunduğu alanda hizmete girdi. Sonax Bodrum Uygulama Merkezi’nde iç dış yıkama, detaylı temizlik, araç kaplama, şeffaf kaplama, seramik kaplama gibi hizmetler, en üst kalitede veriliyor. Merkezde yakında göçük giderme uygulaması da başlıyor. 

Sonax Bodrum, pandemi sebebiyle sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu hafta sonu müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Toys Car Çekici ve Yol Yardım Hizmetleri ile bir çözüm ortaklığına giden Sonax Bodrum, hafta sonları araçları çekici ile müşterilerin evinden alıyor. 

Merkeze getirilen araçlar, istenen uygulama yapıldıktan sonra yine çekici yardımıyla müşterinin evine bırakılıyor. Bu işlemler, sigortalı bir şekilde yapılıyor. 

İşletme Sahibi Merve Çağdagül, Kent Haber’e yaptığı açıklamada Sonax Bodrum olarak 2019 Aralık ayından beri faaliyet gösterdiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“İlk bu merkez servisimizle başladık. Daha sonra üst tarafı alarak buraya kattık. İkinci şube olarak Milta Marina içerisinde marina ofisimiz var. Ben 6 senedir Bodrum’da yaşıyorum. Burada araçlarımla ilgili memnuniyetsizliğimden dolayı Sonax gibi gibi bir markayı, Bodrum’a getirmek istedim. Bu amaçla da burayı açtık. Burada iç dış yıkamamız var, detayı temizlik. Seramik kaplamamız, cam filmi, boya koruma uygulamalarımız var. Araç kaplamalarımız var. Bunlar tekneler için de geçerli. Bir de çok yakın zamanda göçük giderme hizmetimiz başlayacak.”

Geleceğe yönelik hedeflerinden de bahseden Çağdagül, “Sadece Bodrum’da sınırlı kalmak istemiyoruz. Muğla genelinde birçok yerde şube açmayı düşünüyoruz.” dedi. 

Merve Çağdagül, ayrıca Bodrum’daki 5 yıldızlı bir otel bünyesinde de bir şube açacaklarını sözlerine ekledi. 

İşletmenin Genel Müdürü Fatih Dilekçi de işlerini profesyonel anlamda yaptıklarını ifade ederek şöyle dedi:

“Bütün personelimiz alanında eğitimli ve sertifikalı personeller. Zaten Sonax, Dünyada kendi akademisi olan tek şirkettir. Bu, çok önemli bir nüans. Biz kendi akademimizde kendi personelimizi eğitiyoruz. Daha sonra eğitimli personellerle bu hizmeti veriyoruz. Biz, şu anda Sonax’ın sunduğu bütün hizmetleri verebilen bir bayiiyiz. Araç kaplama, şeffaf kaplama, seramik kaplama, detaylı temizlik. Aynı zamanda göçük kaplama ile ilgili de önümüzdeki hafta itibariyle hizmet vermeye başlıyoruz.”

Sokağa çıkma kısıtlamasında da müşterilerine hizmet verdiklerini aktaran Fatih Dilekçi, şöyle devam etti:

“Şu anda pandemiden dolayı hafta sonları sokağa çıkma yasağı var. Bu yasakta da bizler işletmelerimize dışarıdan müşteri kabul edemiyoruz. Bu sayede biz hafta sonu vale çekici hizmetiyle araçlarımızın müşterilerin evlerinden işyerlerinden alıp tekrar oraya teslim edebiliyoruz. Bu sayede insanlar sokağa çıkmadıklarında da hizmet almış olabiliyorlar. Biz, hafta sonu müşteri araçlarımıza gerekli uygulamaların tamamını yapıp teslim edebiliyoruz. Biz burada Toys Car Çekici ve Yol Yardım Hizmetleri ile bir çözüm ortaklığına gittik. Toys Car, bütün yol yardım hizmetlerinin tamamında bize yardımcı oluyor. Sigortalı bir şekilde araçlarını yerinden alıp servisimize getiriyor. Serviste işi biten aracı aynı şekilde adresine götürüyor.”

İşletmenin Genel Müdürü Fatih Dilekçi, işlemler sırasında pandemi tedbirlerine de özen gösterildiğini söyledi.