SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:27:03' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:27:03' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660250

KIZILAY ŞUBE BAŞKANI’NDAN ÇAĞRI

Türk Kızılayı Milas–Bodrum Şube Başkanı Mustafa Erol Gezginci, Ramazan Ayı dolayısıyla...

KIZILAY ŞUBE BAŞKANI’NDAN ÇAĞRI
Türk Kızılayı Milas–Bodrum Şube Başkanı Mustafa Erol Gezginci, Ramazan Ayı dolayısıyla fitre ve zekat vermek isteyen vatandaşların yardımlarına Kızılay olarak talip olduklarını söyledi. Gezginci, yiyecek içecek veya barınma gibi ihtiyaçları olan vatandaşların da kendilerine ulaşabileceklerini dile getirdi.

Türk Kızılayı Milas Başkanlığını yaparken, Bodrum yönetiminin genel merkez tarafından görevden alınması üzerine bu görevi de üstlenen Mustafa Erol Gezginci, konu ile ilgili Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Bodrum Kızılay Yönetimi Ankara’daki genel merkez tarafından görevinden alındığından dolayı Milas şubemize bu yetki verilmişti. Bodrum Şubesi Milas’a devrolmuş durumdadır. Bundan dolayı Konacık Mahallesi’ndeki Kızılay şubemizi haftada bir veya iki defa açmaktayız, genellikle de Cuma günleri açıyoruz. Bodrum halkından istirhamım şu olur; Ramazan Ayı dolayısıyla fitre ve zekatlarını Kızılay’a bağışlamak isteyen vatandaşlarımız olursa bize ulaşabilir. Ya telefonla bize ulaşırlar, ya da hesap numaramıza yatırabilirler” dedi.

Türk Kızılayı’nın vatandaşların her zaman yanında olduğunun da altını çizen Gezginci, açıklamasını “Kızılayla ilgili kan veya çadır gibi ihtiyacı olan insanlarımıza da her türlü yardıma da hazırız. Bu arada genel merkezimizin göndermiş olduğu kıyma ve kavurma var. Bunlardan da almak isteyen vatandaşlarımız olursa bize ulaşabilirler” ifadeleriyle tamamladı.

Türk Kızılayı Milas–Bodrum Şube Başkanı Mustafa Erol Gezginci, kendilerine ulaşmak isteyen vatandaşların 0541 667 48 48 numaralı telefonu arayabileceklerini kaydetti.