Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:42:50' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:42:50' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658382

KOCADON: “İKİ YILDIR UĞRAŞIYORUM”

Bodrum Belediyesi’nin Kasım ayı olağan meclis toplantısında, İçmeler 1/5000 ölçekli...

KOCADON: “İKİ YILDIR UĞRAŞIYORUM”
Bodrum Belediyesi’nin Kasım ayı olağan meclis toplantısında, İçmeler 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Revizyonu ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Revizyonu onaylandı.

Meclis toplantısı sonunda gazetecilerin sorularını cevaplayan Bodrum Belediye başkanı Mehmet kocadon, İçmeler ile ilgili imar revizyonunun tamamlanmasını değerlendirdi.

Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, göreve geldikleri günden beri uğraştıkları bir proje olduğunu ifade ederek şunları kaydetti:

“Özellikle yüksek anıtlar kuruluna doğal sit’ten çıkarılmasına müracaat etmiştik. Bir mücadele ile onu başardık. Bizim bir özelliğimiz var. Kapalı kapılar ardında hiçbir şey yapmadık. Oradaki bütün esnaf arkadaşlarımızı çağırarak bu planın yapılacağını, bize fikir vermelerini, nasıl bir yol çizmemiz gerektiğini konuştuk. Oradaki esnaf arkadaşlar bir heyet oluşturdular. O heyetle birlikte ortak kararlar alınarak bu proje ortaya çıktı. Bu proje içmelerin önünü açacak bir proje ve orada yıllardır iş yeri açma ruhsatı alamayan, özellikle bitmiş tekneleri denize indiremeyen esnafımız artık iş yeri açma ruhsatı alacaklar ve teknelerini denize indirecekler” dedi.

“2 yıldır uğraşıyorum bu işle” diyen Kocadon, şöyle konuştu:

“İçmelere farklı bir gözle bakıyoruz. Bodrumun soylu boylu guletlerinin üretildiği tek sanayisi. Yaz kış katkı sağlayan bir bölge. Bizim için çok önemli bir projeydi. Oradaki yatırım esnaf arkadaşlarımıza bağlı. Ağanlar orada müthiş bir yatırım yaptılar. Kendilerini tebrik etmek lazım. Arkasından Türkmen Holding müthiş bir yatırım yaptı. Tabii diğer esnaf arkadaşlarımız da büyük yatırımlar yapacaklar. Sonuçta bizim orada yapacağımız marina ile ilgili bu tesislerin entegre olması, birbirini tamamlaması lazım. Şu anda bir görüntü kirliliği yaratsa da ileride esnaf arkadaşlar bunların hepsini güzelleştirecekler. Oradaki esnaf arkadaşlar bu projenin geçmesi halinde bana her türlü taahhütnameyi vermeye hazırız dediler. Mevcut imar planını uyguladığımız zaman yollar ve çevre düzenlemesi belediye tarafından yapılacak zaten. Belediye üzerine düşen her türlü yatırımı yapar. Söz hakkı vermeme rağmen arkadaşlarımızdan hiçbiri itiraz etmedi. Demek ki doğru proje yapılınca aklın yolu bir oluyor.” şeklinde konuştu.