KOCADON'DAN LİMA'YA ÖZEL ZİYARET...

Bodrum'da erkek arkadaşı Metin Hara ile 5 gün boyunca tatil yapan dünyaca ünlü top...

KOCADON'DAN LİMA'YA ÖZEL ZİYARET...
Bodrum'da erkek arkadaşı Metin Hara ile 5 gün boyunca tatil yapan dünyaca ünlü top model Adriana Lima'nın kaldığı evde Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon ve kızı tarafından ziyaret edildiği ve kendisine balık figürlü bir bileklik hediye edildiği ortaya çıktı.

Geçen 10 Temmuz'da erkek arkadaşı Metin Hara ile Bodrum'a gelen Adriana Lima, Dereköy Mahallesi'ndeki bir çiftlik evinde 5 gün tatil yaptı, mavu tura çıktı. Ünlü modeli Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da geçen cuma günü kızı İpek Kocadon ile birlikte, kaldığı çiftlik evinde ziyaret edip sohbet etti. Başkan Kocadon, tatil için Bodrum'u tercih ettiği ve ilçenin tanıtımına sağladığı katkı için Lima'ya teşekkür edip, bir Bodrum markası olan 'Ara Collection' imzalı balık figürlü bileklik hediye etti. Başkan Kocadon, Adriana Lima'ya tekrar Bodrum'a tatile gelmesi için davette bulundu.

Bir saatlik ziyaretin sonunda ünlü mankenin Başkan Kocadon ve kızına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiği belirtildi. Başkan Kocadon ve kızı İpek Kocadon, ziyarette ünlü model ile çektirdikleri fotoğrafı İnstagram'da paylaşırken, Adriana Lima paylaşılan fotoğrafın altına, "Sizinle tanışmaktan çok mutlu oldum, Bodrum'da olmak çok güzeldi, tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum" yorumu yaptı.