Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:54:22' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:54:22' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657527

KONACIK’DA ORGANİK GIDA PAZARI

Konacık Belediyesi ve Bodrum Ekolojik Tarım ve Yaşamı Destekleme Derneği işbirliği...

KONACIK’DA ORGANİK GIDA PAZARI
Konacık Belediyesi ve Bodrum Ekolojik Tarım ve Yaşamı Destekleme Derneği işbirliği ile, Konacık Belediye binasının yanındaki çok amaçlı çadırda Organik Gıda Pazarı açılacağı öğrenildi.

Türkiye genelinde 3. Büyük Pazar olacağı belirtilen Organik Gıda Pazarının açılış amacının organik tarım yapanların ürünlerini satabilecekleri bir ortam oluşturmak ve Ege coğrafyasında çiftçileri organik tarım ürünleri üretmeye teşvik etmek olduğu öğrenildi.

Ayrıca pazarda sadece ürün satışı yapılmasının değil, aynı zamanda tüketiciyi organik ürünler hakkında bilgilendirme ve insanlara organik kelimesinin hayatlarındaki önemini anlatmanın hedeflendiği belirtildi.

Bodrum Ekolojik Tarım ve Yaşamı Destekleme Derneği Kurucu Üyesi Bihter Mutlu bu pazarın ticari değil sosyal bir proje olduğunu ifade ederek:

“Türkiye’nin her yerinden buraya insanlar ürünlerini getirecek ve burada, bu pazarda satacaklar. Biz çalışmalarımızı gittikçe genişletmeye çalışacağız. Organik ürün hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz. Bizim de amacımız insanları bu yönde bilgilendirmek. Pazarımıza tüm halkımızı bekliyoruz.”dedi.

Yaz kış açık olacak olan pazarın her çarşamba sabah 08:00’de açılacağı ve akşam saatlerine kadar açık kalacağı belirtildi.

İçinde kimyasal madde, hormon ve hiçbir katkı maddesinin bulunmadığı ve ürünün tohumundan hasadına kadar tüm evrelerin tarım bakanlığının denetiminde gerçekleştiği bu organik ürünler Konacık’taki organik gıda pazarında, “hormonsuz bir yaşam” diyenleri bekliyor.