KONACIKSPOR'UN YENİ YÖNETİMİ TANITILDI

30 Ocak 2011 günü yapılan 6. Dönem Olağan Genel Kurulda Konacıkspor Yönetimine seçilen...

KONACIKSPOR'UN YENİ YÖNETİMİ TANITILDI
30 Ocak 2011 günü yapılan 6. Dönem Olağan Genel Kurulda Konacıkspor Yönetimine seçilen Mehmet Melengeç ve yeni yönetimi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Konacık Kırçiçeği restoranda düzenlenen basın ve yetkilendirme toplantısına basın mensupları ve yönetim kurulu katıldı. Toplantıda yeni oluşan yönetim kurulu üyeleri basın mensuplarıyla sohbet ederek yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Toplantıda bir konuşma yapan Konacıkspor Kulüp Başkanı Mehmet Melengeç, 2011 yılının Ocak ayında yaptıkları genel kuruldan bahsederek şunları söyledi:
"6. Genel kurulda yeni bir yönetimle tekrar bir araya geldik. Şimdiye kadar birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlara ve destekleyenlere sizin aracılığınızla tekrar teşekkür ediyorum. Görev yapacağımız 3 yıl içerisinde Konacıkspor'a yeni branşlar ve kategoriler ekleyip tesisleşme konusunda da kalıcı çalışmalar sığdırmaya çalışacağız. Yeni yönetimde görev alan arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum " dedi.

Yeni dönemde Konacıkspor'un alt yapısı için ortak çalışmalar yapılacağı açıklanan Avrupa futbol becerileri akademisi Türkiye temsilcisi Serdar Başafacan, futbolda yeni hedeflerinden birinin de bayan futbol takımı kurup Muğla ilini ulusal liglerde temsil etmek olduğunu söyledi.

Konacıkspor'un önümüzdeki üç yıl görev yapacak yeni yönetim kadrosu ise şu şekilde:

Başkan Mehmet Melengeç, Başkan Yardımcısı Sezair Baylan, Genel Sekreter Abdulkadir Sevindik, Genel Kaptan Necati Kalaycı, Kulüp Müdürü Halil Özyurt, Sayman Yalçın Akdaş, Basın Sözcüsü Cengiz Gezer, Futbol şube sorumlusu İsmet Özer ve Aydın Güven.

Toplantı daha sonra yeni yönetimin kurulunun basın mensuplarına toplu poz vermesiyle sona erdi.