KONACIK'TA ANNE BABALARA SEMİNER

Konacık Belediyesi ve Universal Hospital işbirliği ile düzenlenen sağlık seminerleri...

KONACIK'TA ANNE BABALARA SEMİNER
Konacık Belediyesi ve Universal Hospital işbirliği ile düzenlenen sağlık seminerleri kapsamında “Çocuk Eğitiminde Anne Babanın Önemi ” konulu bilgilendirme semineri düzenlendi.
Konacık Belediyesi Meclis Salonu'nda anne ve babalara yönelik düzenlenen seminer ilgi gördü. Psikolog Mutlu Barış tarafından verilen seminerde “Çocuk Eğitiminde Anne Babanın Önemi” konusu hakkında bilgi verildi. Yaklaşık 40 kişinin katıldığı seminerde Psikolog Mutlu Barış, çocuklara verilebilecek en iyi 3 hediyenin "koşulsuz sevgi", "kişiliğe saygı" ve "güven duygusu" olduğunu vurguladı.
Barış, "Çocuklarla kaliteli zaman geçirmekle birlikte göz kontağı kurarak, birebir dokunarak duygularınızı ifade edin. Düşüncelerinizi paylaşarak yaptığınız iletişim, en iyi iletişim çeşididir.” dedi.
Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, yaptığı açıklamada; Konacıklılar'ı sağlık konusunda en uzman doktorlar tarafından bilinçlendirmeye devam edeceklerini belirterek; “Düzenlenen seminerlere halkımız büyük ilgi gösteriyor. Bu ilgi bizi oldukça mutlu ediyor. Sağlık konusunda doğru bilgi sahibi olunmasının çok önemli olduğunu biliyoruz. Ayrıca seminere katılan vatandaşlarımıza Universal Hospital’da %50 indirim uygulanıyor. Şubat ayı boyunca sağlık seminerleri devam edecek” dedi.
Konacık Belediyesi’nin, Universal Hospital işbirliği ile düzenlemiş olduğu Dr. Özay Minareci tarafından sunulan “Sigara” konulu seminer 9 Şubat Pazartesi günü saat 13.00’da Konacık Yiğit Cafe’de verilecek.