Koronavirüse 2 Genç Kayıp!..

Bodrum’da 48 yaşındaki belediye personeli Deniz Arkun, yakalandığı koronavirüsle mücadelesini yapılan tüm müdahalelere rağmen kaybetti. Milas'ta bir bankada çalışan 41 yaşındaki Nihat Besler de koronavirüs nedeniyle yaşama veda etti.

Koronavirüse 2 Genç Kayıp!..

Edinilen bilgiye göre Bodrum Belediyesi Hizmetler Müdürlüğü, Turgutreis emlak tahakkuk ofisinde çalışan 48 yaşındaki Deniz Arkun, bir süre önce koronavirüse yakalandı. Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde tedavi altına alınan Arkun, yaşam savaşını kaybetti. Arkun’un bilinen kronik bir hastalığının da olmadığı öğrenildi. 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda üzüntüsünü “Kıymetli bir mesai arkadaşımı kaybetmiş olmanın büyük üzüntüsü içindeyim. Bir süredir hastanede tedavi gören ve bugün maalesef aramızdan ayrılan Mali Hizmetler Müdürlüğü personelimiz Deniz Arkun kardeşime Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve mesai arkadaşlarıma başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun” sözleriyle dile getirdi.

41 YAŞINDA VİRÜSE YENİLDİ!

Öte yandan Milas’ta bir bankada çalışan 41 yaşındaki Nihat Besler de Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde yaşama veda etti. Koronavirüs tedavisi gören Besler de yapılan tüm tedavilere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Besler'in cenazesi, defnedilmek üzere Milas’a gönderildi.