KRONOMETRE EKRANLARA DÖNDÜ

Uzun yıllar Kent Tv ekranlarında yayınlanan ve Bodrum spor dünyasının gündemini...

KRONOMETRE EKRANLARA DÖNDÜ
Uzun yıllar Kent Tv ekranlarında yayınlanan ve Bodrum spor dünyasının gündemini belirleyen Kronometre, önceki akşam yeniden izleyicilerle buluştu.

Ragıp Sunar’ın hazırlayıp sunduğu Kronometre’nin yeni dönemdeki ilk konuğu futbol yorumcusu İbrahim Başkaya oldu. Geçmişte de uzun dönem Kronometre programında futbol yorumları yapmış olan spor adamı bu programa da yorumlarıyla renk kattı.

Yaklaşık bir buçuk saat süren programda mücadele ettiği Spor Toto 3. Lig 2. Grubunu şampiyon olarak tamamlayıp 2. Lig’e yükselen Bodrumspor’un şampiyonluk öyküsü, Bodrumspor’un transfer ve yönetim başarısı ile yeni sezon için şehir stadının 2. Lige hazırlanması konuları ele alındı.

Önceki gün rakiplerinin kendi aralarında yaptığı maçın son saniyesinde gelen basket ile Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne yükselmeyi kıl payı kaçıran Kırçiçeği Bodrum Basketbol takımının bu sezon gösterdiği başarı da programın gündem maddelerinden biriydi.

Kronometre'yi hazırlayıp sunan Ragıp Sunar Bodrum'da spor alanında gösterilen başarılardan gurur duyduklarını ifade ederek, bir spor adamı olarak alınan şampiyonlukların çok önemli olduğunu ancak amatör sporlar ve altyapının da unutulmaması gerektiğini vurguladı. Bodrum Yarımadası'nın sporda büyük bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çeken Sunar, Kent Medya ve Kronometre Spor programı olarak tüm spor dallarının ve gençlerimizin yanında ve destekçisi olacağımızı söyledi.