SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:05:59' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:05:59' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661041

KURTARMA ÜMİDİ AZALMIŞ BULUNUYOR

Trafik kazası geçirerek tedavi altına alınan Barış Akarsu'nun kurtulma umudu azalıyor....

KURTARMA ÜMİDİ AZALMIŞ BULUNUYOR

Trafik kazası geçirerek tedavi altına alınan Barış Akarsu'nun kurtulma umudu azalıyor. özel Bodrum Hastanesi Beyin Cerrahı ve Barış Akarsu'nun doktorlarından Abdullah Servet yaptığı açıklamada, "Bilindiğiniz gibi Barış ağır beyin travması geçirdi. Hastanemize geldiğinde kalbi durmuştu ve doktorlarımızın müdahalesi sonunda çalıştırıldı. Uzun süre oksijensiz kalması ve kalbin durması beyin ödemini arttırıcı faktörler. Ödemin giderilmesi için tedaviye başladık ve tomografi raporlarını üniversitelere ve beyin cerrahlarına gönderdik ve fikir aldık. Yapılabilecek başka bir tedavi yoktu. Bu tedavi sırasında diğer organlarda da problemler belirdi. Bazı organlarda yetmezlik belirince ilaçlar ile destekledik. Ama bugün bu fonksiyonlarda yetmezlik arttı. Yapılan bu tedavilere rağmen Barış'ı kurtarma ümidimiz azalmış bulunuyor " dedi.

Açıklama, Merve Sevi'nin ve izleyen yakınlarının baygınlık geçirmesi ve fenalaşması ile kesildi. Merve Sevi ve bazı sevenleri sedye ve tekerlekli sandalye ile acil serviste tedavi altına alındı.