SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:09:55' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:09:55' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660299

KUVVETLİ RÜZGÂR KENDİNİ HİSSETTİRDİ

Bodrum'da saatteki hızı 88 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle, bazı balıkçı kayıkları...

KUVVETLİ RÜZGÂR KENDİNİ HİSSETTİRDİ
Bodrum'da saatteki hızı 88 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle, bazı balıkçı kayıkları battı, bir iskele parçalandı ve çok sayıda ağaç yerinden söküldü.

Meteoroloji Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, rüzgârın hızı 75 ile 88 kilometreye ulaştı. Fırtına nedeniyle Bodrum'a bağlı Ortakent-Yahşi beldesi yalı mahallesindeki bazı telefon direkleri devrilerek zarar gördü. Ortakent Yahşi sahilindeki bir iskele ise şiddetli fırtına nedeniyle yerinden sökülerek karaya sürüklendi.

Sabah saatlerinde 88 kilometreye ulaşan rüzgâr nedeniyle, Ortakent-Yahşi limanında demirli bulunan 3 balıkçı teknesi battı, yaklaşık 10 teknede ise maddi hasar meydana geldi. Tekne sahipleri bölgeye gelerek zarar gören teknelerini kurtarmaya çalıştı. Büyük hasar oluşan tekneler ise demirli bulundukları yerden çıkartılarak kamyonete taşındı.

Çevredeki esnaf fırtına ile ilgili olarak, "Gece çok şiddetliydi. Sabaha karşı şiddetini arttırdı ve bazı telefon direklerini devirdi. Sahil kısmında ise bazı hasarlar oluştu" şeklinde konuştular. Teknesi batan bir vatandaş ise, “fırtına demirli teknemizi batırmış. Yapacak bir şeyimiz yok" dedi. Maddi hasar meydana gelen diğer teknelerin sahipleri ise, teknelerinin içinde biriken suları tahliye etmeye çalıştılar.

Kuvvetli rüzgarın bugün öğleden sonra saatlerinde de yer yer kendini göstereceği, gece yarısından sonra ise bölgemizi terk edeceği tahmin ediliyor. Bugün öğleden sonra saatlerinde ise zaman zaman sağanak şeklinde yağış bekleniyor.