Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:17:03' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:17:03' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658322

LİSELER ARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) işbirliğinde...

LİSELER ARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI
Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC) işbirliğinde il genelindeki liseler arasında yapılan fotoğraf yarışmasının 3’üncüsü, bu yıl ‘Kadrajıma Takılanlar’ temasıyla düzenlendi.

MGC’nin girişimiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde 2015-2016 eğitim öğretim yılında başlatılan ve bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilecek olan Liselerarası Fotoğraf Yarışması’nın protokolü imzalandı. Proje, il genelindeki liselerde okuyan öğrencilerin duygu ve düşüncelerini görsel sanat çalışmaları aracılığıyla sergileyebilmeleri, öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkarmak, geliştirmek ve gazetecilik mesleğine farkındalık yaratmak amacıyla düzenleniyor.

Bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilecek yarışmanın protokolü, MGC ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalandı. Törende konuşan Cemiyet Başkanı Akbulut, göreve geldikleri 2015’ten beri eğitsel projelere önem verdiklerini söyledi. İl Milli Eğitim Müdürü Ekinci ise eğitimin söz konusu olduğu konularda, kurumlararası ilişkilerin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. Proje paydaşı MGC’ye teşekkür etti.

Konuşmaların ardından protokol imzalandı. Son 2 yılda ‘Mavi ve Yeşil Keşfet Muğla’yı’ ve ‘Merhamet’ temalarının işlendiği proje, bu yıl ‘Kadrajıma Takılanlar’ temasıyla gerçekleştirilecek. Seçici kurulun değerlendirmeleri sonucu dereceye giren öğrenciler, MGC tarafından fotoğraf makineleriyle ödüllendirilecek. Yarışmaya katılarak değerlendirilen eserler, nisan ayında düzenlenecek ödül töreninin ardından, Muğla Sınırsızlık Meydanı’nda ve ilçelerde sergilenecek.