Madalyaları Toplayıp Döndüler

Marmaris'te düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yüzme Yarışları'na katılan Bodrum Yüzme İhtisas Spor Kulübü sporcuları, toplamda kazandıkları 83 madalya ile büyük bir başarı elde etti. 

Madalyaları Toplayıp Döndüler

9-10 Kasım tarihlerinde Marmaris'te düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yüzme Yarışları'na katılan Bodrum Yüzme İhtisas Spor Kulübü sporcuları, toplamda kazandıkları 83 madalya ile büyük bir başarı elde etti. 

Marmaris Kapalı Yüzme Havuzu'nda yapılan yarışlara 20 sporcu ile katılan Bodrum Yüzme İhtisas Spor Kulübü, çeşitli branşlarda 38 birincilik, 23 ikincilik ve 22 üçüncülük kazandı. İki gün boyunca büyük heyecan ve çekişme içerinde geçen yarışlarda özellikle 4×50 bayrak mücadeleleri büyük ilgi topladı. 

Yarışların ardından bir açıklama yapan Bodrum İhtisas Yüzme Spor Kulübü Antrenörü Onur Orhun, şunları dile getirdi:

"Yarışlara 2003-2010 doğumlu 20 sporcumuz ile katıldık. Bazı yaş gruplarında Türkiye Şampiyonası baraj yarışlarına hazırlanıyoruz. Küçük yaş gruplarımız ile de geleceğe hazırlık yapıyoruz. Bu etkinlik kendimizi görmek için güzel bir fırsat oldu bizim için. Tüm sporcularımız elinden geleni yaparak aldıkları dereceler ile bizi çok mutlu etti. Hem sporcularımıza hem de bizi Marmaris'te yalnız bırakmayan ailelere çok teşekkür ediyorum."