SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:18:03' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:18:03' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661090

Marcelina Aylar Sonra Uyandı

Bodrum’da geçen Temmuz ayında erkek arkadaşı ile birlikte kaldıkları otelin terasından düşerek ağır şekilde yaralanan 22 yaşındaki Polonyalı Marcelina R., aylar sonra uyandı. Cinsel saldırı ve kasten yaralama suçlamasıyla tutuklanan erkek arkadaşı M.M. ise Marcelina’nın uyanmasının ardından aldığı bilgilere dayanarak resmi makamlara başvuran annesinin ifadesi sonrası tahliye edildi.

Marcelina Aylar Sonra Uyandı

Olay geçen Temmuz ayında Gümbet Mahallesi’nde meydana geldi. Arkadaş grubu ve erkek arkadaşı M.M. ile Bodrum’a tatile gelen 22 yaşındaki Polonyalı turist Marcelina R., gece geç saatlerde bilinmeyen bir nedenle kaldıkları otelin terasından aşağı düştü. 

Başından, kalçasından ve ayağından ağır şekilde yaralanan genç kız, hastaneye kaldırıldı. Erkek arkadaşı 25 yaşındaki M.M. ise kasten yaralama ve cinsel saldırı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Beyin ölümünün gerçekleştiği iddia edilen genç kız, uzun süre tedavi gördü. Polonya basınına yansıyan haberlerde ailesinin tedavi masraflarını karşılayabilmek için bağış topladı. Talihsiz genç kız, daha sonra Polonya’ya nakledildi. 

Kent Haber’in edindiği bilgiye göre Marcelina aylar sonra tedavi gördüğü hastanede uyandı. Henüz konuşamayan genç kızın sadece söylenenleri anlayıp başını sallayarak tepki verdiği öğrenildi. Marcelina, annesinin sorduğu ‘Erkek arkadaşın sana kötü bir şey yaptı mı?’ sorusuna başını sallayarak ‘Hayır’ dedi. 

Bunun üzerine Bodrum’a gelen anne, ifade verdi. Marcelina’nın annesinin verdiği ifade sonrası, burada tutuklu bulunan erkek arkadaşı M.M., tahliye edildi. Olayla ilgili adli sürecin devam ettiği kaydedildi. 

Muhabir: Hamdi Yörür