Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:19:09' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:19:09' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658335

MARMARİS AK PARTİ ADAY ADAYLARI TANITILDI

Yerel seçimlerde Marmaris AK Parti'den belediye başkan adaylığı için başvuruda bulunan...

MARMARİS AK PARTİ ADAY ADAYLARI TANITILDI
Yerel seçimlerde Marmaris AK Parti'den belediye başkan adaylığı için başvuruda bulunan aday adayları için tanıtım toplantısı düzenlendi.
Pinete Otel'de yapılan toplantıya, aday adayları, parti yöneticileri ve eğilim yoklamasında oy kullanacak olan parti üyeleri katıldı.
AK Parti İlçe Başkanı Kadem Mete, yaptığı konuşmada toplantının, 4 Ocak tarihinde Muğla'da yapılacak olan eğilim yoklaması öncesi, oy kullanacak olan parti üyelerinin aday adaylarını daha iyi tanıyabilmeleri için gerçekleştirildiğini söyledi.
Marmaris Belediye Başkanlığı için partilerine başvuran aday adaylarının birbirinden kıymetli olduğunu belirten Mete, ''AK Parti'den aday olmak için başvuran aday adayları, hangi partiye gitseler kesin aday olacak isimler. Bizi tercih ederek bu yarışa katıldıkları için teşekkür ediyorum'' dedi. Toplantıda kısa bir konuşma yapan Marmaris AK Parti İlçe Yönetimi Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Ayşegül Mungan ise İsrail'in Filistin'e yönelik yaptığı saldırıyı kınayarak, İsrail mallarını almama çağrısında bulundu. Mungan, ''Seçimler sonunda belediye başkanlığını bizim adayımız kazanırsa, Marmaris'in Gazze ile kardeş şehir ilan edilmesini ve 10 Filistinli çocuğa eğitim imkanı sağlanmasını istiyoruz'' diye konuştu.
Açılış konuşmalarının ardından basına kapalı olarak devam eden toplantıda, belediye başkanı aday adayları Doğan Tugay, Mustafa Karacan, Mehmet Tetik ve Zafer Alkan'ın üyelere kendilerini tanıttığı öğrenildi.