Melih Komutandan Acı Haber

Bir dönem Bodrum Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda görev yapan Emekli Astsubay Başçavuş Melih Geçgil’den acı haber geldi. Koronavirüs nedeniyle tedavi gören Melih komutan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşama veda etti.

Melih Komutandan Acı Haber

Bodrum Sahil Güvenlik Komutanlığı’nda TCSG 1 nolu bot komutanlığı görevinde bulunan ve bir süre önce emekliye ayrılan 50 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası Melih Geçgil, koronavirüse yakalandı. Durumunun kötüleşmesi üzerine Bodrum Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesine alınan Geçgil, entübe edildi. 

Emekli olduktan sonra Kılıç Balık’ta Proje Gemi Liman Lojistik Bölümü Müdürü olarak görev yapan Melih Geçgil, bir süredir hastanede koronavirüs tedavisi görüyordu. 

Geçgil’in koronavirüsle verdiği savaşı kaybettiği öğrenildi. Acı haberi alan yakınları ve sevenleri büyük üzüntü yaşadı. Geçgil, çevresinde çok sevilen bir insandı. 

Öte yandan koronavirüs sebebiyle ilçede yaşamını sürdüren 99 yaşındaki Ayşe Karakaş adlı bir vatandaşın da yaşamını yitirdiği öğrenildi. Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vefat eden Karakaş, Ortakent Mezarlığı'nda toprağa verildi.