MERHUM KAZIM ÖZTİN’İN TORUNU YOSUN’DAN ACI HABER!

Küçük Yosun'dan acı haber geldi. Milliyetçi Hareket Partisi`nin geçen yıl karaciğer...

MERHUM KAZIM ÖZTİN’İN TORUNU YOSUN’DAN ACI HABER!
Küçük Yosun'dan acı haber geldi. Milliyetçi Hareket Partisi`nin geçen yıl karaciğer kanserinden dolayı hayatını kaybeden il Genel Meclis Üyesi Musa Kazım Öztin'in torunu Yosun Dalgacı, yaşamını yitirdi.

3 yıldır kan kanseri tedavisi gören 6 yaşındaki Yosun, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde verdiği yaşam mücadelesini kaybederek, hayata gözlerini kapadı. Optimist Milli Takımı ve Era Yelken Kulübü antrenörü 32 yaşındaki Serkan Dalgacı ile yine Era Yatçılık ve Turizm Limited Şirketi’nde görevli eşi Ayşe Öztin Dalgacı’nın iki çocuğundan biri olan Yosun Dalgacı'nın, yapılan ilik nakli sonrası iyileşmeye başlamıştı. Küçük Yosun'dan gelen acı haber sonrası başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini büyük yasa boğdu. Küçük Yosun'un Pazartesi günü öğle namazına müteakip Bodrum Merkez Adliye Camii'nde kılınacak olan cenaze namazı sonrası Gümbet Karaburgaz Mezarlığı'nda defnedileceği belirtildi.

Kısa bir zaman içerisinde iki büyük acıyı birden yaşadıklarını belirten MHP Bodrum ilçe Başkanı Mehmet Tosun "Değerli büyüğümüz, yol göstericimiz Kazım Abimizin acısı daha geçmemişken, küçük Yosun'dan gelen bu acı haber hepimizi çok üzdü. 2 yıldır gördüğü tedaviden ve nakledilen ilik sonrası hızla iyileştiği yönündeki haberler hepimizi çok mutlu ediyordu. Ancak bugün aldığınız ölüm haberi sonrası hepimiz şoktayız. Ben küçük Yosun'un başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Mekanın cennet olsun küçük Yosun" dedi.