SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:42:13' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:42:13' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660245

Merhumun Evini Talan Ettiler!..

TRT’nin eski sunucularından, Sürekli Basın Kartı sahibi merhum Hulusi Özuduru’nun Bodrum’daki evi, kimliği belirsiz kişilerce talan edildi. 

Merhumun Evini Talan Ettiler!..

TRT’nin eski sunucularından, Sürekli Basın Kartı sahibi merhum Hulusi Özuduru’nun Bodrum’daki evi, kimliği belirsiz kişilerce talan edildi. 

Uzun yıllar Bodrum’un Dereköy Mahallesi’nde yaşayan Hulusi Özuduru, geçtiğimiz yıl yaşamını yitirmişti. Merhum Özüduru’nun Dereköy Mahallesi İkinci Sokak üzerindeki 7 dönüm arazi içerisindeki müstakil evi, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce talan edildi. 

Evdeki kasayı açan, el dokuması 2 adet halıyı alan şahısların, değerli bir şey bulabilmek için evinin altını üstüne getirdikleri öğrenildi. Olayın ihbar edilmesi üzerine jandarma ekipleri, savaş alanına çevrilen evde inceleme yaptı. Olayı gerçekleştirilen kişi veya kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı öğrenildi. 

Özüduru’nun komşuları ise yaptıkları açıklamada “Hulusi ağabey bir sene önce kalp krizinden vefat etti. Ailesi de İzmir Seferihisar’a taşındı. Buradaki eve de bir kadın haftada bir gelip kontrol ederdi. Bu kez geldiğinde evin tarumar edildiğini görmüş. Kilitli kasayı açmışlar çünkü anahtar odadaymış, fakat televizyon ve müzik setini almamışlar. Ağır olduğu için almamışlar galiba. Evde bir şeyler aramışlar. 2 halı alınmış fakat başka bir şey çalınıp çalınmadığını ev sahipleri bilir. Onlar gelip kontrol edecekler ondan sonra belli olur” dedi.