Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 05:12:33' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 05:12:33' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=05 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656493

METEOROLOJİDEN UYARI!

Meteoroloji kuvvetli rüzgar konusunda uyardı. Hafta boyunca bulutlu havanın etkisi...

METEOROLOJİDEN UYARI!
Meteoroloji kuvvetli rüzgar konusunda uyardı. Hafta boyunca bulutlu havanın etkisi altında olan Bodrum ve Milas'ta da tüm yurtta olduğu gibi Perşembe Günü yağış bekleniyor. Hava sıcaklığının ise mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.
Orta Akdeniz üzerinden gelen alçak basınç merkezleri ile atmosferin üst tabakalarında bulunan serin hava kütlesine bağlı olarak mevsim şartlarına uygun sağanak yağışların özellikle Perşembe günü yurdun genelinde etkili olması bekleniyor.
Orta Akdeniz üzerinden gelmesi beklenen yeni yağışlı sistemin Pazar gününe kadar yurdun iç ve güney bölgeleri başta olmak üzere yurt genelinde mevsim şartlarına uygun sağanak yağışlara neden olacağı tahmin ediliyor.
Halen yıldız ve poyrazdan orta kuvvette esmekte olan rüzgarların Çarşamba Günü Güney Ege'de fırtınamsı rüzgar şeklinde 5 ila 7 bofor, saatte 50 ila 60 km. hızla esmesi bekleniyor.
Orta ve Kuzey Ege ile Güney Ege açıklarında esmesi beklenen Fırtınamsı rüzgarların Çarşamba Günü akşam saatlerinden itibaren kuvvetlenerek fırtına şeklinde 6 ila 8 bofor, saatte 65 ila 75 km. hızla esmesi bekleniyor. Kuvvetli rüzgarların Perşembe günü gece saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir.
Denizcilerin ve ilgililerin tedbirli ve dikkatli olmaları gerekmektedir.