SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:56:36' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:56:36' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661167

Meydanda 30 Ağustos Kutlaması...

Bodrum’da bir araya gelen çok sayıda vatandaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Meydanda 30 Ağustos Kutlaması...

Akşam saatlerinde Bodrum Belediye Meydanı’nda CHP Kadın Kolları organizasyonuyla düzenlenen kutlama etkinliğine katılan vatandaşlar, ellerinde Türk Bayrakları ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamaya başladı. Limanda bağlı bulunan bir tekneden de marşlar ve müzikler çalındı. 

O esnada meydandan geçen vatandaşlar da kalabalığı görünce kutlamaya katıldı. Meydandaki kutlamaya Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da geldi. Yaklaşık yarım saat süren kutlama coşkulu geçti. 

“İÇİMİZDEKİ DUYGULARI DİLE GETİRMEK ZORUNDAYDIK”

Etkinlik sonunda Kent Haber’e bir açıklama yapan CHP Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan, şunları söyledi:

“Hükümetin pandeminden dolayı getirdiği kısıtlamalar… Ama içimizdeki sevda, minnet, Atatürk’e olan şükran duygularını vatandaş olarak bir şekilde dile getirmek zorundaydık. Kutlamak için illaki fener alayı yapmaya gerek yok. Halkın içinde halkla beraber onların bu coşkusuna ortak olduk. Değişik bir bayram kutlamasıydı. İçimiz acıyor. Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.”