MFÖ İptal Oldu, Doğulu Coşturdu...

Ünlü sanatçı Kenan Doğulu, önceki akşam Bodrum’da verdiği konserde izleyicilerine müzik şöleni yaşattı. Öte yandan sosyal medya 27 Ağustos'taki MFÖ konserinin iptaliyle ilgili oldukça yoğun tartışma ve paylaşımlara sahne oldu.

MFÖ İptal Oldu, Doğulu Coşturdu...

Türk pop müziğinin ünlü ismi Kenan Doğulu, bu yazın ikinci Bodrum konserini gerçekleştirdi. Hayranları Doğulu’nun sahne performansıyla büyülendi. Kenan Doğulu’nun yapımcılığını üstlendiği, güçlü sesi ve kendine özgü yorumuyla müzik dünyasının yıldız isimlerinden biri olmaya aday olan Duygu Soylu da gecede, Doğulu’nun davetiyle sahneye çıktı. Duygu Soylu, “Kara Elmas” albümünden ‘Oldu Olacak’ şarkısını dinleyicilere seslendirdi.
 
Konsere “İlk Adımı Sen At” şarkısıyla başlayan Kenan Doğulu, “Vay Be”, “Yosun” ve “Tencere Kapak” gibi hit şarkılarını sevenleriyle beraber söyledi. Kenan Doğulu’ya sahnede tuşlu çalgılarda Ozan Doğulu ve Mustafa Haybat, davulda Nedim Ruacan, perküsyonda Abbas Karacan, bas gitarda Orhan Deniz, elektro gitarda Gökay Semercioğlu, vokallerde Duygu Soylu ile Sinem Yalçınkaya, trompette Tolga Bilgin, trombonda Ziya Arman ve saksafonda Toygun Sözen ve Serkan Altınok eşlik etti.
 
MFÖ KONSERİ NEDEN İPTAL EDİLDİ?

Öte yandan Bodrum Antik Tiyatro'da, 27 Ağustos'ta gerçekleşmesi gereken Mazhar-Fuat-Özkan (MFÖ) konseri iptal edildi. Konserin operasyonel sebeplerden dolayı ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.

Kimi sosyal medya kullanıcıları ise konserin bilet satışlarının Mazhar Alanson’un yaptığı bir açıklamaya tepkiden dolayı az olması nedeniyle ertelendiğini öne sürdü. 

Sosyal medyadaki bazı hesaplar paylaşımlarında, Alanson'un söylediği iddia edilen "İlkokulda 5 senede Selanikle Anıtkabir arası tüm kareleri beynimize soktular. Ama kanımızda Fatih'in kudreti, ruhumuzda Peygamberimizin aşkı vardı bunu unuttular" sözü sebebiyle ünlü isme tepki gösterildiğini iddia ettiler.