SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:04:11' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:04:11' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660271

MHP BODRUM İLÇE TEŞKİLATINDA BAYRAMLAŞMA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bodrum ilçe teşkilatında bayramının ikinci gününde...

MHP BODRUM İLÇE TEŞKİLATINDA BAYRAMLAŞMA
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bodrum ilçe teşkilatında bayramının ikinci gününde toplu bayramlaşma töreni düzenlendi.

MHP İlçe binasında düzenlenen bayramlaşmaya, MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran başta olmak üzere, MHP'li meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, Bodrum halkının ve partililerin Kurban Bayramını kutladı. Herkesin iyi bir bayram geçirmesi temennisinde bulunan Başaran, "Allah hepimize iyi bayramlar geçirmeyi nasip etsin. Bayram vesilesiyle hayatlar devam ediyor. Dünyada devam ediyor. Milletvekilim de buraya gelmişken gelişmeleri de hem bizimle paylaşsın istiyorum" dedi.

Başaran'ın ardından bir konuşma yapan MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan konuşmasında genel politik gelişmelere ve özellikle Türkiye sınırında yaşanan çatışmalara değindi. Geçtiğimiz günlerde TBMM'de MHP'nin de kabul oylarıyla çıkarılan, TSK'nın sınır ötesinde harekata katılmasına izin veren teskereyle ilgili bilgiler veren ve Suriye'de IŞİD ile PYD arasındaki çatışmalardan bahseden Erdoğan, şunları söyledi:

"Eğer Türkiye oraya girmezse, özellikle Suriye'nin kuzeyindeki bölgede IŞİD'ın hakimiyeti sonlandırıldığı zaman orada geriye kalan en güçlü örgüt bugün itibariyle PYD, yani PKK'nın Suriye'deki uzantısı olur. Böyle bir şeye Türkiye olarak razı olmamız, sessiz kalmamız mümkün değil. Türk ordusunun bölgede bir ihtiyaç halinde bu bölgede Türkiye'nin Güney bölgesiyle ilgili uzun vadede tedbir alabilecek güçte olduğuna inanıyoruz" dedi.

Önümüzdeki haftadan itibaren parlamento çalışmalarının devam edeceğini hatırlatan ve tezkere ile ilgili tek çekincelerinin hükumetin uyguladığı dış politika olduğuna vurgu yapan Erdoğan, şöyle konuştu:

"Hükumetin uyguladığı dış politika ile ilgili şimdiye kadar biz bir sürü eleştirilerde bulunduk. Bu tezkereye destek verirken de bu verdiğimiz desteğin takipçisi olacağımıza, bundan sonra da Hükumetin dış politikasını yakından gözlemleyeceğimizi MHP olarak açıkladık. Türkiye'de yeni bir seçim süreci başladı. 2015 Haziran'da seçim olacak. Önümüzdeki gelişmelere göre belki hükumet seçim tarihini değiştirme konusunda geri adım atar mı atmaz mı, onları da hep birlikte göreceğiz. Bizim MHP olarak tartıştığımız en önemli konu, il ve ilçe kongrelerimizin seçimden önce yapılıp yapılmayacağı konusu. İnşallah ayın 17'sinden itibaren il ve ilçe kongrelerin ne zaman yapılacağı ile ilgili MYK kararı alınacak. Seçim tarihinde oynama olayı olursa muhtemelen seçim sonrasına kalma ihtimali daha yüksek. Bizim bu bayramlardan bu kongrelerden bu önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalardan en önemli beklediğimiz şey birlik dirlik içerisinde hep beraber olmak. Türkiye'nin sorunlarına başkalarından farklı bakıyoruz MHP olarak. Türkiye'nin içinde bulunduğu sorunların çözümleri için öncelikle AKP'siz bir iktidar lazım olduğuna inanıyoruz. Bu konuda da geçtiğimiz Mart ayında hep birlikte yaşadığımız mahalle seçimlerinde yaşadığımız çok güzel bir kampanyanın sonucunda MHP Türkiye genelindeki oylarını 2,5 milyon civarında arttırdı. Önümüzdeki süreçte de aynı tempoyu aynı çalışmayı gerçekleştirerek MHP'yi iktidara taşıma gayreti içinde olacağız" dedi.

Erdoğan, daha sonra Bodrum halkının Kurban Bayramını kutladı. Erdoğan, konuşmasının ardından partililer tarafından uzun süre alkışlandı. MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ise Muğla ve Bodrum halkının Kurban Bayramını kutlayarak, herkese sağlıklı bir bayram geçirmeyi diledi.