MİDTOWN ORKESTRASI, ZAFER BAYRAMI KONSERİYLE VEDA ETTİ

Midtown Alışveriş Merkezinde 3. Yılını dolduran Midtown Orkestrası, 30 Ağustos Zafer...

MİDTOWN ORKESTRASI, ZAFER BAYRAMI KONSERİYLE VEDA ETTİ
Midtown Alışveriş Merkezinde 3. Yılını dolduran Midtown Orkestrası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda müthiş bir konserle sevenlerine bu sezonluk veda etti.

Her yıl daha fazla müzisyenle, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Midtown’da bir araya gelen ve hergün kesintisiz 10 saat müzik yapan Midtown Orkestrası, bu sezon da Bodrumlulara müzik dolu keyifli anlar yaşattı.

Midtown ziyaretçilerine günün anlam ve önemine uygun bir repertuar ile; Onuncu yıl Marşından Memleketim’e, Hayat Bayram Olsa’dan İzmir Marşı’na kadar coşku dolu anlar yaşatan ‘Chamber Grubu’ ve eğlenceli Jazz sololarıyla ‘Band’ grubu, ziyaretçilerinden büyük alkış aldı.

Herkesin ayakta ve birağızdan söylediği marşlar, AVM'de güne damgasını vurdu. Orkestra, saat 16:00’dan 20:00’ye kadar 4 saat boyunca seslendirdiği marşlar ve solo performanslarla beğeni kazandı.

Konser sonunda Orkestra Üyeleri, Midtown Yönetimine, Atatürk’ün aydınlanma devriminin çağdaş uzantılarından biri olan çok sesli müziğe katkılarından dolayı, plaket vererek teşekkürlerini dile getirdi.