Milas Belediyesi'nin Acı Kaybı...

Milas Belediyesi bünyesinde Zabıta Memuru olarak görev yapan Gökhan Salih Ayas geçirdiği kalp krizi sonrası yaşama veda etti. Ayas, Milas Belediyesi önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Milas Belediyesi'nin Acı Kaybı...

Milas Belediyesi personeli Gökhan Salih Ayas, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırılmıştı. Ege Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altında olan Ayas, dün öğlen saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

Milas Belediyesi'nde Zabıta Memuru olarak görev yapan Ayas’ın naaşı düzenlenecek tören için evinin önünden alınarak Milas Belediyesi önüne getirildi. Törene Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcıları, geçmiş ve şimdiki dönem Muğla Milletvekilleri, Milas Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri, sevenleri ve mesai arkadaşları katıldı. 

Milas Belediyesi önünde gerçekleştirilen törende bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, "Gökhan kardeşimiz hepimizin sevdiği, değerli bir çalışma arkadaşımızdı. Onu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Gökhan kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun" dedi.

2 çocuk babası Ayas’ın cenazesi, Belediye önünde gerçekleştirilen törenin ardından Milas Şehir Mezarlığı’na defnedildi.