MİLAS’TA BÜYÜK EROİN OPERASYONU!

Muğla Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce...

MİLAS’TA BÜYÜK EROİN OPERASYONU!
Muğla Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Muğla ve Milas ilçesinde uyuşturucu madde ticareti operasyonu düzenlendi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen çalışma neticesinde, H. K. ve M. D. isimli şahısların ihracat malı taşıyan TIR sürücüsü H. D. isimli şahsa yurt dışına götürmesi için eroin maddesi getireceği bilgisi elde edilmesi üzerine; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Milas KOM Grup Amirliği görevlilerince Milas - Bodrum karayolu üzerinde gerekli tertibat alınarak sabaha karşı 03.30 sıralarında H.K. ve M. D. isimli şahısların getirdikleri eroin maddesini tır sürücüsü H.D. isimli şahsa teslim ettikleri esnada düzenlenen operasyon neticesi, daralı 18 Kilo 339 gram eroin maddesi ele geçirildi.

H. K., M. D. ve H. D. isimli şüpheliler yakalanarak gözaltına alındı.Güvenlik güçlerinden yapılan açıklamada, yakalanan şüpheliler ve ele geçirilen suç unsurları operasyonun İstanbul ilinde genişletilerek sürdürüleceğinden Milas Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerine teslim edildiği açıklandı.