Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:23:24' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:23:24' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657463

MİLAS’TA SATRANÇ TURNUVASI

Milas Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu Milas Temsilciliği ve İlçe Gençlik...

MİLAS’TA SATRANÇ TURNUVASI
Milas Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu Milas Temsilciliği ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından okullar arasında düzenlen satranç turnuvası başladı.

Milas Belediyesi Evlendirme Salonu’nda başlayan turnuva okullar arasında düzenlenirken, sporcular arasında yapılacak olan mücadele de bireysel şampiyonaların yanı sıra, okullar tarafından belirlenen sporcuların yapacağı müsabakalarda alacağı puanlarla hangi okulun takım halinde şampiyon olacağı belirlenecek.

Turnuvanın başlangıç hamlelerini Milas Kaymakamı Bahattin Atçı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yaptı. Kaymakam Atçı ve Belediye Başkanı Tokat arasında oynanan ve kısa sürede tamamlanan müsabakayı Kaymakam Atçı kazandı.

Turnuvaya resmi anlamda 100’de fazla sporcu katılırken, turnuvaya katılmak isteyen diğer öğrencilerin de heveslerinin kırılmaması için ayrı bir kategori oluşturuldu ve böylece katılımcı sayısı 200’ü geçti.
Yapılan organizasyona destek verdiklerini dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, turnuva alanında gazetecilere açıklamada bulundu. Başkan Tokat yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Atatürk’ü ama etkinlikleri çerçevesinde Satranç Federasyonumuz, ilçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün katkılarıyla burada bir satranç turnuvası düzenleniyor. Bireysel bazda ve okul bazında yarışmalar yapılacak. Bu arada gerek yarılma ortamının hazırlanmasında gerekse ödüllerin tedarikinde ve diğer konularda bu organizasyona katkıda bulunuyoruz. İlçemizde satranç sporunun daha yaygın hale gelmesi için okullarla iş birliği içinde yeni çalışmalar yapmayı düşünüyoruz ve satranç sporunda Milas’ında Türkiye çapında sesini duyurmaya çalışıyoruz. Satranç federasyonu yetkilileriyle görüştük biz gerek Milas Belediyespor bünyesinde gerekse sağlayacağımız bir alanda bu sporun sürekli ve düzenli olarak yapılması için her türlü çalışmayı ve katkıyı yapacağımızı kendilerine bildirdik. İnşallah önümüzdeki süre içerisinde inşallah Milas Belediyespor adı altında satranç çalışmalarını daha organize bir şekilde yürütmeyi hedefliyoruz. Federasyon yetkilileriyle bu konuda mutabık kaldık. Biz okullar düzeyinde ve gençler arasında bu sporun gelişmesine önem veriyoruz ve her türlü katkıyı vermeye hazırız. İlçemizdeki bütün okullara satranç takımları vererek ve satranç sınıflarının oluşturulmasını sağlayarak sporun daha da yaygınlaşması için çabalarımızı sürdüreceğiz.”

Kaymakam Atçı ise turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar diledi.