Milletvekili Aday Adaylığına Hazırlanıyor

AK Parti Bodrum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Azat Erol Ataş, yaklaşan genel seçimler ve gençlik kolları başkanlığı için yaş haddini aşması nedeniyle görevi bıraktığını açıkladı. Ataş’ın milletvekili aday adayı olma hazırlığında olduğu ifade edildi.

Milletvekili Aday Adaylığına Hazırlanıyor

Sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yapan Azat Erol Ataş, “AK Parti Bodrum İlçe Gençlik Kollarında lise yıllarımdan bu güne dek içerisinde büyüdüğüm, hayatımın en verimli zamanlarını geçirdiğim, bana sosyal ve siyasal anlamda çok güzel insanlar kazandırmış olan, aktif olarak sırasıyla Teşkilat Başkanlığı, Başkan Vekilliği, Siyasi Hukuk İşler Başkanlığı ve nihayetinde Aralık 2022’den bu yana yürütmekte olduğum Bodrum İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden; yaklaşan genel seçimler öncesi gençlik kolları yaş sınırı haddine sığınarak ülkeme, partime ve Bodrum’a daha fazla yarar sağlayacağıma olan inançla ve önümüzdeki seçim sürecini değerlendirmek düşüncesiyle bugün itibariyle ‘Görev Affımı’ istemiş bulunmaktayım.” dedi. 

Açıklamasında AK Parti Bodrum İlçe Gençlik Kolları üyelerine de teşekkür eden Azat Erol Ataş, “Teşekkürün en büyüğünü her zaman yanımda dağ gibi duran, karşılık beklemeksizin gecesini gündüzüne katıp samimiyetle ve inanarak göreve koşan, AK Parti Bodrum Gençlik Kolları’nın birbirinden pırıl pırıl, tertemiz kalplere sahip, tanımaktan gurur duyduğum tüm kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Bilmeden gönül kırmışlığım olmuşsa affola, insan ayırmaksızın faydam dokunmuşsa da ne mutlu. Hakkınızı helal edin. Durmak yok, yola devam.” dedi. 

Gençlik Kolları Başkanlığı için yaş haddini aşan Ataş’ın genel seçimlerde milletvekili aday adayı olacağı ifade edildi.