Mini Kulüp'te Şenlik Sürüyor

Oasis Mini Kulüp , eğitici ve eğlendirici çocuk masallarını keyifli bir dille ve başarılı tiyatro ekibiyle ocak ayında da sahnelemeye devam ediyor. 

Mini Kulüp'te Şenlik Sürüyor

Her cumartesi, 14.00 ve 15.00 saatlerinde iki seans şeklinde sergilenen tiyatro oyunlarında miniklerin sosyalleşmeleri ve ebeveynlerinden ayrı olarak bireysel vakit geçirmeleri sağlanıyor. Tiyatro gösterisinin ardından minik ziyaretçiler atölye çalışmalarında el becerilerini güçlendirirken, yaratıcı drama atölyelerinde ise yeteneklerini keşfetme fırsatı yakalıyor. Ocak ayı sonunda, etkinliklere katılım sağlayan çocuklar arasından çekilişle belirlenecek iki şanslı çocuk Oasis Armağan Oyuncak’tan kostüm hediyesi kazanacak.

Oasis Mini Kulüp ocak ayı etkinlikleri, 18 Ocak Cumartesi günü, Grimm Kardeşler’in yazıya geçirdiği ve çocukların çok sevdiği masaldan uyarlanan “Uyuyan Güzel Tiyatrosu ve Yaratıcı Drama Atölyesi” ile devam etti. 

25 Ocak Cumartesi günü, renklerin büyülü dünyasına keyifli bir yolculuğa dönüşecek “Gökkuşağına YolculukTiyatrosu ve Gökkuşağı Atölyesi” ile devam edecek. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki şanslı çocuk, ay sonunda Oasis Armağan Oyuncak‘tan kostüm kazanma şansını yakalayacak. Her ayın son cuma günü Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen doğum günü kutlamaları oğlak burcu çocuklarının doğum günü partisi ile devam edecek. Her ay ücretsiz olarak düzenlenen doğum günü partisi programı içerisinde sihirbaz şov ile yüz boyama, doğum günü pastası ve sürpriz hediyeler doğum günü çocuklarına sunulacak.

3-10 yaş aralığındaki çocukların katılım sağladığı Oasis Mini Kulüp etkinlikleri için Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi danışma noktasındaki üyelik formunun doldurularak Oasis Kartlı olunması yeterli. Oasis kart sahibi ziyaretçiler Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi etkinlik ve kampanyalarından da haberdar olabilecek.