SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:59:31' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:59:31' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660264

MODİFİYE OTOMOBİLLER İLGİ ODAĞI OLDU

Bodrum'da düzenlenen otomobil fuarında en çok ilgiyi yine modifiyeli araçlar çekti....

MODİFİYE OTOMOBİLLER İLGİ ODAĞI OLDU
Bodrum'da düzenlenen otomobil fuarında en çok ilgiyi yine modifiyeli araçlar çekti.

Gümbet dolgu alanında bu yıl 2'incisi düzenlenen "Bodrum Auto Show 2017" etkinliğinde sergilenen modifiyeli otomobiller birbirleri ile yarıştı. İstanbul, İzmir, Aydın ve Muğla'dan gelen 100'e yakın araç fuar alanında sergilendi.

Tutkunları tarafından baştan aşağıya elden geçirilen araçlar ses sistemleri, kaporta düzeni ve süspansiyonlu amortisör sistemleri ile yerli ve yabancı turistlerin de ilgi odağı oldu.

Fuarın organizatörü Olgun Uygun, etkinliğe yoğun ilgi olduğunu ifade ederek "Çok güzel bir ilgi var organizasyona. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 700'e yakın araç katılacaktı ama yer olarak 250 otomobil kapasiteli olduğu için her aracı kabul edemiyoruz. Değeri 10 bin lira olan otomobillere 40 binden fazla yapılmış masraf var. Tofaş'a BMW motoru takılmış araçlarımız var. Tesisatla camı kıracak aracımız var" dedi.

Gümbet dolgu alanında sergilenen araçlar otomobil tutkunu vatandaşlar tarafından uzun uzun incelendi.