Motosiklet Kazaları Bitmek Bilmiyor!

Bodrum'da motosikletlerin karıştığı trafik kazaları dur durak bilmiyor. Bodrum’da seyir halindeki motosikletin kontrolden çıktığı kazada 2 kişi yaralandı.

Motosiklet Kazaları Bitmek Bilmiyor!

İlçede yoğun şekilde kullanılan bir ulaşım aracı olan motosiklerin karıştığı trafik kazaları, Bodrum'un günlük yaşamının adeta bir parçası haline geldi. Kimi zaman diğer araç sürücülerinin motosikletlere yönelik yaptıkları hatalı manevralar, kimi zaman da motosiklet sürücülerinin aşırı hızlı ve trafik kurallarına uymayan manevraları sonucunda meydana gelen kazalar, genellikle motosiklet sürücü ve yolcularının yaralanması ile sonuçlanıyor.

Bu kazalardan biri daha öğle saatlerinde, Konacık Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Bulvar üzerinde Bodrum istikametine doğru seyreden 48 TB 251 plakalı motosiklet, Beylikkırları mevkisinde sürücüsünün gidon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarına savruldu. Meydana gelen kazada, motosikletteki Volkan A. ve Sabahattin Z. isimli 2 vatandaş yaralandı. 

Çevredeki vatandaşların da yardımıyla 112 Acil Sağlık ambulansına alınan yaralılar, Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. 

Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.