SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 17:55:13' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 17:55:13' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=17 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661141

Muğla Altın Yılını Yaşadı

Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla’nın bu yıl turizmde altın yılının yaşadığını söyledi.

Muğla Altın Yılını Yaşadı

Bir dizi ziyaret için Bodrum’a gelen Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Az önce Kültür ve Turizm Bakanlığından verileri aldık. Muğla’da gerek havayolu gerekse de deniz yoluyla, limanlar aracılığıyla aldığımız verilere göre 3,5 milyonun üzerinde yabancı turist Muğla’ya geldi. Yani turizmde altın yılı yaşıyoruz. Yerli turistlerle birlikte toplamda 5 milyonun üzerinde turist bu sene Muğla’ya geldi. Önceki yıllara baktığımızda bu büyük bir rakam. Muğla milletvekili olarak da bu bizi oldukça sevindirdi.” dedi. 

Bodrum Kalesi ve Sualtı Arkeoloji Müzesi’nin restore edildiğinin hatırlatan Gökcan, “Bodrum Kalesi, bu sene 400 bin ziyaretçi kabul etmiş. Yurtdışından gelen turistlerin, özellikle Amerikalıların çok büyük ilgisini çekmiş. Bodrum Kalesi ve müze 400 bin ziyaretçi ile rekor kırdı. Muğla geneline baktığımız zaman ören yerleri ve müzelere de bir milyonun üzerinde ziyaretçinin geldiği bilgisini aldık. Bu gerçekten çok büyük bir rakam. Muğla sadece deniz, kum, güneş turizmi değil, tarihi yerler ve ören yerlerine ilgi de oldukça yüksek. Bu da memleketimizin ne kadar özel ve güzel bir yer olduğunu gösteriyor.” ifadelerini kullandı. 

Sözlerinin devamında belediye hizmetlerini de eleştiren Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Bodrum’a bu kadar yerli ve yabancı turistimiz geliyor. Peki, Bodrum buna hazır mıydı? Tabi ki her zamanki gibi hazır değildi. Dışarıdan gelen yerli ve yabancı turistlerimiz bu sene trafikten, şehir merkezindeki trafiğin yoğunluğundan, yolların bozukluğundan çok şikayet ettiler. Gerçekten turizme ve Bodrum’a yakışmayan görüntülere sahne oldu. Bir de Bodrum’da yaşanan içme suyu sıkıntısı. Yazın çok sık sular kesildi. Ne Muğla Büyükşehir Belediyesi ne de Bodrum Belediyesi üzerine düşeni yapmadı. Her zamanki gibi sınıfta kaldılar. Belediye başkanlarımız önümüzdeki yaza kadar sorunları hallederlerse buraya gelen turistlerimiz de güzel bir şekilde ayrılırlar.” dedi.