Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 12:33:23' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 12:33:23' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=12 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658441

Muğla'daki Son Durumu Açıkladı!..

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İzmir'de Ege Bölge İlleri Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya il sağlık müdürleri, saha koordinatörleri, kamu hastaneleri başkanları, halk sağlığı başkanları ve hastane başhekimleri katıldı.

Muğla'daki Son Durumu Açıkladı!..

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Koronavirüs salgını ülkemizin sağlık altyapısının sınandığı bir dönem. Türkiye bu süreçte özelikle son 18 yılda oluşturduğu güçlü sağlık altyapısı ve insan gücüne yaptığı yatırımlarla kazandığı tecrübe ve özverili sağlık çalışanlarıyla başarılı bir sınav veriyor" dedi.

Koronavirüs salgını açısından bölgedeki iller hakkında istatistiki bilgiler veren Sağlık Bakanı Koca: "Son ay İzmir'de vaka sayımızda artış yüzde 42, son hafta ise artış yüzde 10 oranında gerçekleşti. Aydın'da son bir haftada bir ay öncesine göre yüzde 5 düşüş görüyoruz. Manisa'da son bir ayda yüzde 30 vaka artışı, son 1 haftada stabil görülüyor. Muğla'da son 1 ayda vaka sayısı stabil seyrediyor. Denizli'de son aya göre yüzde 60 oranında artış görüyoruz. Uşak'ta ise son hafta yüzde 40 vaka artışı görülüyor" dedi.

Bakan Koca Muğla'daki vakaların durumuyla ilgili bilgiler de vererek şunları söyledi; "Muğla'da Erişkin Yatak Doluluk Oranı %43, Yoğun Bakım Doluluk Oranı %59, Solunum Cihazı Doluluk Oranı ise %60. Muğla'daki Yoğun Bakım Yatak Sayısına 32 Ünite Daha İlave Edilecek."

Bakan Koca Muğla genelinde 91 olan filyasyon ekibi sayısının da 120'ye çıkarılacağını açıkladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ülke genelindeki durumla ilgili olarak da şu bilgileri verdi: "Türkiye genelinde şu an erişkin yatak doluluk oranımız yüzde 48,5, yani yüzde 50'nin altında. Erişkin yoğun bakım doluluk oranımız yüzde 66, solunum cihazı doluluk oranımız ise yüzde 33. Yani genel anlamda bir sorun olmadığını söyleyebiliriz."

Bodrum yeni Devlet Hastanesi binası hakkında da konuşan Bakan Koca, ikmal ihalesinin yapıldığını geçen hafta da sözleşmenin imzalandığını ifade ederek, yeni devlet hastanesi inşaatının 2021 yılında tamamlanarak hizmete alınacağını söyledi.