MUĞLA’YA DEĞER PROJESİ SUNUMLARI SÜRÜYOR

Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi öğrencileri, Muğla İl Milli Eğitim...

MUĞLA’YA DEĞER PROJESİ SUNUMLARI SÜRÜYOR
Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi öğrencileri, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan “Muğla’ya Değer “ projesi kapsamında Bodrum özelinde “Adalet” konulu temayı işlediler.

Yaklaşık 1 aydır süren çalışmaların sonucunda hazırlanan tanıtım sunumu Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde yapıldı. “Adalet” kavramının konu alındığı sunuma, Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Göral Erdem, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Hüseyin Tekinay’ın yaptığı sunumun ardından Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Göral Erdem günün anlamını anlatan bir konuşma yaptı. Okulun tüm öğretmen ve öğrencilerinin büyük bir özveri ve sorumluluk bilinci içinde ay boyunca yaptığı çalışmaların gösterimi gerçekleştirildi.

Sunumda öğrenciler tarafından hazırlanan “Adalet” konulu deneme yazıları, kompozisyonlar, şiirler, hikâyeler okundu, hazırlanan karikatürler slayt gösterisi eşliğinde izleyicilere sunuldu.

Yapılan etkinlik sonunda dereceye giren “Adalet” konulu deneme yazıları, kompozisyonlar, şiirler ve karikatürlerin sahipleri olan öğrenciler için ödül töreni düzenlendi. Düzenlenen ödül töreninin ardından yine okul öğrencilerinin hazırladığı müzik gösterisinden sonra etkinlik son buldu.