SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 17:05:07' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 17:05:07' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=17 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660273

MUHARREM AYI VE AŞURE GÜNÜ

Diyanet-Sen Bodrum Temsilciği tarafından, Bodrum merkezde Muharrem ayı ve Aşure...

MUHARREM AYI VE AŞURE GÜNÜ
Diyanet-Sen Bodrum Temsilciği tarafından, Bodrum merkezde Muharrem ayı ve Aşure Günü nedeniyle bir etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında Cevat Şakir Caddesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi önünde halka aşure dağıtıldı.
Diyanet-Sen Bodrum Temsilcisi Ömer Bilgin, ilk kez geçtiğimiz yıl başlattıkları ve geleneksel hale getirdikleri Aşure Günü etkinliğini bu yıl da gerçekleştirdiklerini söyledi. Aynı zamanda Muharrem ayının içinde yer alan Aşure Günü geleneğini yaşatmak istediklerini belirten Bilgin, "Diyanet-Sen olarak Bodrum'daki din görevlileriyle Aşure Günü etkinliğini düzenlemeye her yıl devam edeceğiz" dedi.
Yaklaşık bin tabak aşure dağıttıklarını belirten Bilgin, "Müslümanlığın gereği olan bu adeti yaşatarak halkla paylaşmaktan mutluyuz" diye konuştu.
Ömer Bilgin ayrıca Diyanet-Sen olarak İsrail'in müslüman Filistin halkına yönelik yaptığı zulmü de kınadıklarını ifade ederek, bu zulmün bir an önce bitmesini istediklerini söyledi. Bilgin, "Yetkililerden Müslümanlar'a yapılan bu zulümlerin kalıcı bir şekilde çözüme ulaşmasını istiyoruz. Çünkü sadece bağırmak, artık yetmiyor" dedi.