MURAT BAŞOĞLU ADLİ MAKAMLARIN KARŞISINDA...

Boşandığı eski eşi Sadiye Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını...

MURAT BAŞOĞLU ADLİ MAKAMLARIN KARŞISINDA...
Boşandığı eski eşi Sadiye Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını darp ettiği iddiasıyla gözaltına alınan ünlü sunucu Murat Başoğlu adliyeye getirildi. Başoğlu’nun adliyeye koşarak girmesi dikkat çekti.

İddialara göre, Sadiye Hande Bermek ile boşandığı eşi Murat Başoğlu arasında ailevi nedenlerden dolayı sözlü tartışma yaşandı. Çıkan tartışmada Bermek'in yanında bulunan arkadaşı Emre Sönmez ile Murat Başoğlu arasında arbede yaşandı. Bodrum Devlet Hastanesi'ne müracaat eden hem Sönmez hem Başoğlu, darp raporu alıp taburcu oldu. Yaşanan olaylardan sonra Murat Başoğlu, Sadiye Hande Bermek'i ölümle tehdit ettiği, Emre Sönmez'i ise darp ettiği iddiasıyla jandarma tarafından gözaltına alındı.

Başoğlu'nun bugün sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi. Tanınmamak için hırkasının kapüşonunu takan ve burnunda yara bandı olduğu görülen Başoğlu, jandarmalarla birlikte adliyeye koşarak girdi.

SERBEST BIRAKILDI

Murat Başoğlu, jandarma karakolundaki işlemleri sonrası sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.