MURAT BENER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bodrum’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden deniz sevdalısı Murat Bener,...

MURAT BENER SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Bodrum’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden deniz sevdalısı Murat Bener, düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Bener için bugün Bitez Kaynak camiinde cenaze töreni düzenlendi. Düzenlenen törene Bener’in eşi Ayşe Bener, Annesi Uzma Bener, Kardeşi Haşmet Bener, Oğlu Emre Bener, Kızı Zeynep Bener tiyatro sanatçıları Salih Kalyon ve Neco olmak üzere çok sayıda seveni katıldı.

Bener’in naşı camii bahçesine getirildiği sırada yakın dostları gözyaşlarına hakim olamadı. Bener’in yakınları arkadaşları tarafından sakinleştirildi.

Kaynak camii imamı tarafından kılınan cenaze namazının ardından Murat Bener’in cenazesi Bitez mezarlığına defnedildi.

19 Mart 1956 İstanbul doğumlu olan Murat Bener, 2001 yılında Bodrum’a yerleşti. Bener, üç tarafı Ege sularıyla çevrili Bodrum yarımadasında yat yarışları, B.A.Y.K üyeliği, Bodrum İçmelerde devam ettiği tekne imalatçılığı ile yaşamını sürdürüyordu.

Bener 15 Temmuz Cuma günü rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirmişti. Bizde Kent Medya Grubu olarak Bener’e Allah’tan rahmet yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.