MUSTAFA SARUHAN'A SÜRPRİZ ZİYARET!..

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ile...

MUSTAFA SARUHAN'A SÜRPRİZ ZİYARET!..
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ile birlikte, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan’ı makamında ziyaret etti.

Saruhan Kocadon'u belediye önünde karşıladı. Birlikte belediye içerisine giren Kocadon ve Saruhan daha sonra makama geçtiler. Ziyaret sırasında bazı meclis üyeleri de hazır bulundu. Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Kocadon ve Seymen’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantı sonrasında telefonla ulaştığımız Yalıkavak Belediye Başkanı ve Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Saruhan, ziyaret ile ilgili, "İlçe başkanımız da geldi ziyarete.Önceki süreçte bize yapılan bir teklif veya görevlendirme diyelim veya davet diyelim onu tekrar yerinde ziyaretle söylediler. Bizde değerlendirme içerisinde olduğumuzu, en yakın zamanda karar vereceğimizi söyledik. Mehmet Kocadon'un herhangi bir isteği olmadı. Siyasi gelişmeleri değerlendirdik demek daha doğru olur. Ben bir iki gün içinde bir cevap vererek kararımı paylaşacağım" dedi.