MYNDOS EVLERİNİN TANITIMI YAPILDI

Bodrum’un birçok tanınmış-tanınmamış yerli ve yabancı misafirlerini konuk...

MYNDOS EVLERİNİN TANITIMI YAPILDI
Bodrum’un birçok tanınmış-tanınmamış yerli ve yabancı misafirlerini konuk etmiş olan ilk oteli, Myndos Otel, yenilendi. Eski otel yeni mimari düzenlemeleriyle rezidans olarak misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Misafirlerine hem Bodrum’da şehir içini yaşamanın keyfini, hem de rezidans konforunda yaşamak ayrıcalığını sunan Myndos Bodrum Evleri, rahat ve seçkin ürünlerle döşenmiş iç mekanları, lavanta kokulu, begonvilli bahçeleri, havuz ve fitness salonu ile rahat, şık ve daha modern yaşam alanları yarattı.

29 adet butik rezidansı ile hizmete giren Myndos evleri önceki akşam düzenlenen kokteyl ile kapılarını konuklarına açtı.

Myndos evleri sahiplerinden Ayhan Kılıççöte Kent Haber’e Mydos evleri hakkında şu bilgileri verdi:

“Bu tesisi biz 1987 yılında Myndos otel olarak yaptık. 22 sene otel olarak çalıştı. Ama şehiriçi otelleri biraz revaçtan çıktıktan sonra burayı konuta çevirmeye karar verdik. Zaten burası konut bölgesi olan bina grubuydu. Buraya 29 ünite haline getirdik. Her bir blokta ortalama 5 daire var. Daireler 55 m2 ile 200 m2 arasında değişiyor. Bütün binaları yeniledik. Altyapısı ve içyapısıyla tamamen yeniledik. Mobilyalı olarak satışa sunduk. Bütün evlerde beyaz eşya ve klima bulunuyor. Bu sitede güvenlik, jeneratör bulunuyor.”

Myndos Bodrum Evleri yöneticisi Arzu Ercan ise evlerin teknik özellikleri ve fiyatları hakkında şunları söyledi:

“Bu evlerin fiyatları 175 bin Euro’dan başlıyor. Evlerin konumlarına göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Şehir içerisinde yapılmış bir site. Yürüyerek marinaya, alışveriş merkezine, şehir merkezine gidebilmek mümkün. Güvenlikli bir site olması bunlar Bodrum’da çok yeni şeyler. İnsanlara ayrıcalıklı ve daha şık bir hayat sunuyoruz. Eminim bunları arayanlar bunlar için çok fazla dolaşmasına gerek yok. Burada hepsini bulabilirler.”