Nüfus Müdürü Güner Veda Etti

Bodrum’da 2014 yılından beri İlçe Nüfus Müdürlüğü görevini yapan ve geçtiğimiz günlerde Kavaklıdere'ye atanan Ahmet Güner, sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınladı.

Nüfus Müdürü Güner Veda Etti

8 yıldan bu yana ilçede görev yapan Güner, Nüfus Müdürlüğü'nde başarılı çalışmalar yürütüyordu. Nüfus Müdürlüğü geçen yıllarda en az şikayet gelen kamu kurumlarından biriydi. 

Çalışkanlığı ve karakteri ile de Bodrum kamuoyunda sevilen bir kişilik olan Güner'in Kavaklıdere'ye atanması sürpriz olarak değerlendirildi. 

Ahmet Güner, sosyal medya hesabından yaptığı "Vefa varsa veda yoktur" başlıklı veda paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Kavaklıdere ilçesine tayinim çıkması nedeniyle 8 yıldır alnımın akıyla yürüttüğüm Bodrum Nüfüs Müdürlüğü göreviminden, 6 Nisan 2022 itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Bundan sonra görevime Kavakıdere İlçe Nüfus Müdürü olarak Kavaklıdere İlçemizde devam edeceğim. 8 yıl boyunca birlike çalıştığım çok kıymetli amirlerime, kurum müdürlerime, çalışma arkadaşlarıma, Bodrum'da 8 yıl boyunca tanıdığım güzel arkadaşlarıma, dostlarıma ve kurumumuza katkıları olan tüm sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyorum."