SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 15:41:10' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 15:41:10' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=15 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660230

NUROL SANAT GALERİSİ 3. YILINI KUTLADI

Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan ve 3 yıldan bu yana hizmet veren...

NUROL SANAT GALERİSİ 3. YILINI KUTLADI
Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan ve 3 yıldan bu yana hizmet veren Nurol Sanat Galerisi, 3. Yaşını kutladı.

Bodrum’da sanatseverlerin vazgeçilmez mekânları arasına giren ve her türlü sanat etkinliğini sanatseverlerle buluşturan galeride düzenlenen kokteylde sanat tutkunları bir araya geldi.

Düzenlenen etkinlikte konuklar Cuma Ocaklı’nın sergisini gezerek sanatçıdan da bilgiler aldılar. 3. Yıllarını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Oasis Alışveriş Merkezi Nurol Sanat Galeri Sorumlusu Zehra Kayataş mikrofonlara şöyle konuştu:

“2009 yılından beri Bodrum Nurol Sanat Galerisi olarak sanatseverlere bir takım çalışmalarla, sergilerle hizmet vermeye çalışıyoruz. Bugün de 3. Yılımızı kutluyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızla farklı bir yön vereceğimizi buradan belirtmek istiyorum. Çünkü çeşitli Workshoplara da devam ederek farklı sergiler sunmaya çalışıyoruz” dedi.