Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:26:29' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:26:29' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658295

Oasis’te Çikolata & Kahve Festivali Var

Bodrum ve Muğla’daki kahve ve çikolata üreticilerinin yer aldığı “Bodrum Çikolata & Kahve Festivali” Oasis’te gerçekleştiriliyor.

Oasis’te Çikolata & Kahve Festivali Var

30 Nisan- 1 Mayıs tarihler arasında Oasis Alışveriş Merkezi’nde “Bodrum Çikolata & Kahve Festivali” düzenleniyor. Bodrum ve Muğla’daki kahve ve çikolata üreticilerinin ürünlerini stantlarda sergilediği festivalde workshoplar, tadımlar, çocuklara özel etkinliklerin yer aldığı çeşitli aktiviteler yapılıyor. 

Bodrum Hayvan Hakları Derneği yararına çekilişin de yapılacağı organizasyonda ayrıca paneller, Muğla Aşçılar ve Pastacılar Derneği ile Muğla Pastacılar Derneği’nin özel sunumları yer alıyor. 

Festival alanını Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar da ziyaret etti. Stantları gezen Bayar, üreticilerden ürünleri hakkında bilgi aldı. 

Festivalin destekçilerinden Muğla Aşçılar ve Pastacılar Derneği’nin Başkanı Şef Taner Kökten, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Bu kahve ve çikolata kokan festivale biz de katkı sağlamak istedik. Festivalin güzel geçeceğine inanıyoruz. Oasis AVM ve festivalde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”

Kökten, önümüzdeki hafta 4 gün boyunca Oasis’te pasta yarışması yapacaklarının bilgisini verdi. 

Muğla Pastacılar Derneği Başkanı Şef Şenay Gündüz ise “Biz de şeker hamurundan Bodrum Kalesi yaparak festivale destek vermek istedik. 1 Mayıs Pazar günü de çikolata atölyemiz var. Burası kahve, çikolata ve pasta kokuyor. Herkesi bekleriz.” şeklinde konuştu. 

Kendi kahve markası ile etkinliğe katılan Erdinç Yavaş festivalin çok keyifli geçtiğini söyledi.