Oasis’teki Bayram Coşkusu Muhteşemdi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Oasis Bodrum’da düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı etkinliklerle kutlandı. Dolu dolu birçok etkinliğin olduğu kutlamalarda minikler doyasıya eğlendi.

Oasis’teki Bayram Coşkusu Muhteşemdi

‘Geleneksel Oasis 23 Nisan Çocuk Şenliği’ bu yıl Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) işbirliği ile gerçekleştirildi. 22-23-24 Nisan tarihlerinde Atatürkçü Düşünce Derneği işbirliği ile gerçekleşen şenlikte, özel şovlar, gösteri grupları, atölyeler, sergiler ve sürpriz hediyeler ile çocuklar hayalindeki bayramı yaşadı. Ziyaretçiler, Atatürkçü Düşünce Derneği yararına gerçekleşen kermes stantlarından alış veriş yaptılar.

ADD Bodrum Şube Başkanı Ümit Baltutan, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Biz Oasis yönetimi ile bir görüşme yaptık ve bize böyle bir imkan sundular. Önce kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Beklemediğimiz bir ilgiyle, yoğunlukla karşı karşıya kaldık. Derneğimiz açısından çok memnunuz. Çocuklarımıza Atatürk’ü, Atatürk’ün ilkelerini ve düşüncelerini anlatma açısından, onlara Atatürkçülüğü öğretme açısından çok büyük bir fırsat oldu. Ben, bu işte emeği geçen herkese, Oasis’e teşekkür ediyorum. Çocuklarımız çok mutlu, çok sevinçli. Bunu geleneksel hale getirip festival havasını önümüzdeki senelerde Bodrum için devam ettirmek istiyoruz.”

Tüm çocukların bayramını kutlayan Oasis Halkla İlişkiler Sorumlusu Derya Koçbaşlı ise şöyle dedi:

“Oasis’te birbirinden güzel etkinliklerle yine Bodrumlularla buluştuk. ADD işbirliği ile çok güzel bir stant alanı oluşturduk. Ayrıca sahne şovları ve gösterimiz var.”