ODA ÜYELERİNE AF MÜJDESİ!

Esnaf ve sanatkarlar odaları ile şoförler ve otomobilciler odalarına kayıtlı tüm...

ODA ÜYELERİNE AF MÜJDESİ!
Esnaf ve sanatkarlar odaları ile şoförler ve otomobilciler odalarına kayıtlı tüm üyelere aidat borçlarının gecikme zamlarına af getirildi. Üyelerin bir an önce aftan faydalanmaları istendi.

Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız yaptığı yazılı açıklamada, 5362 Sayılı Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşu Kanunu çerçevesinde kurulan esnaf ve sanatkarlar odaları ile şoförler ve otomobilciler odalarına kayıtlı tüm üyelerin aidat borçları gecikme zamlarına af getirildiğini belirterek oda üyelerinin bu af fırsatından yararlanmalarını istedi.

Ayyıldız, uygulama kapsamında, birikmiş aidat borçları bulunan odalara kayıtlı üyelerin, 28 Ağustos 2009 tarihine kadar borçlarının tamamını ödemeleri halinde kendilerinden gecikme zammı alınmayacağını ifade ederek, "Esnaf ve sanatkarımızın aidat borçlarına ait tahakkuk eden faizin affı kısmen de olsa üyelerimize olumlu katkısı olacak bir uygulamadır. dedi.

Odalara kayıtlı tüm esnaf ve sanatkarlarına çağrı yaparak üyelerinin uygulamadan biran önce yararlanmalarını isteyen Birlik Başkanı Ayyıldız “Bu önemli fırsattan üyelerimizin en üst düzeyde istifade etmelerini bekliyoruz.” dedi