ÖĞRETMEN EVİNDE TOPLANTI

22 Temmuz'da yapılacak seçimler öncesi, Demokrat Parti Muğla milletvekili adayları...

ÖĞRETMEN EVİNDE TOPLANTI
22 Temmuz'da yapılacak seçimler öncesi, Demokrat Parti Muğla milletvekili adayları yapılan toplantıda kendilerini tanıttılar.
Demokrat Parti Muğla milletvekili adayları Mustafa Toklu, Latif Sakıcı, Saliha Oktay, Ferhat Toker ve Mustafa Buldanlı Muğla Öğretmen Evi'nde düzenlenen toplantıda partililere ve basına tanıtıldı. Demokrat Parti Muğla üçüncü sıra adayı İrfettin Akar'ın katılmadığı toplantıda konuşma yapan Demokrat Parti İl Başkanı Enver Kansu, "22 Temmuz dönüm noktası olacaktır. Amaç sağda birliği sağlamaktır" dedi.
Toplantıya katılım oldukça yoğundu. Çok sayıda partili öğleden sonra Öğretmen Evi'ne gelerek milletvekili adaylarının konuşmalarını dinlediler.
Demokrat Parti altmışıncı dönem milletvekili adayları, İl'in sorunlarını çok iyi bildiklerini vurgulayarak, Muğla'yı Ankara'da en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.
Demokrat Parti Muğla milletvekili adayları, tanıtım toplantısının ardından, Pazar yerinde esnafları ziyaret ederek, vatandaşların ve üreticilerin sorunlarını dinlediler.
Öte yandan bir grup kadın, tanıtım toplantısının yapıldığı salona girerek, sessiz bir şekilde,"Meclisteki sandalyeleri işgal ediyorsunuz", "Sayenizde sorunlarımızın çözümü bir başka bahara kaldı', 'Siyasi partiler yine sınıfta kaldı!" gibi pankartlar açtılar. Yaklaşık 20 dakika kadar salonda kaldıktan sonra ayrıldılar.