OKUL HAZIRLIKLARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR...

Okulların açılmasına kısa bir süre kala öğrenciler ve velilerin telaşları ve okul...

OKUL HAZIRLIKLARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR...
Okulların açılmasına kısa bir süre kala öğrenciler ve velilerin telaşları ve okul hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, okul giysileri ve malzemeleri satışı yapan mağazalardaki hareketlilik de arttı.

2014-2015 Yeni eğitim ve öğretim sezonunun açılmasına 3 gün kala okul kayıtlarını yaptıran öğrenciler, bir taraftan da yeni kıyafetlerini ve okul malzemelerini almak için velileriyle mağazaları dolaşmaya başladı. Bir yandan Okul kayıtları devam ederken aileler de çocuklarının eksiklerini tamamlamak için çaba gösteriyor.

Bodrum'da çok uzun yıllardan bu yana okul kıyafetleri konusunda faaliyet gösteren firmalardan biri biri olan Mass Sümer Tekstil de okul alışverişi yoğunluğunun yaşandığı işletmelerden biri. Firma sorumlularından Mutlu Anteplioğlu, vatandaşların alışveriş yaparken kalite ve uygun fiyat arası içerisinde olduğunu ifade ederek şöyle konuştu;

"1997 yılından bu yana okul kıyafetleri üzerine hizmet veriyoruz. Ürünlerimizden bu güne kadar müşterilerimizden hiçbir şikayet almadık. Kalitemizden ödün vermedik. 2014-2015 Eğitim yılı başlıyor. İşlerimiz gayet iyi gidiyor. 1997 yılından bu yana gelen müşterilerimiz bizi halen yalnız bırakmıyor. Yarımada'da bulunan tüm okullara ait okul kıyafetleri mevcuttur. Fiyatlarımız konusunda müşterilerimizden hiçbir şikayet almıyoruz. Piyasaya göre en uygun ürün bizde bulunuyor. Başka yerlere sorup ve ardından da mağazamızdan alışveriş yapan müşterilerimiz var. Her keseye uygun okul çantalarımız mevcut. Kalite olarak garantili ve dayanıklı çantalar bulunuyor" dedi.

Anteplioğlu, son 10 günden bu yana yoğunluk yaşadıklarını belirterek, "Bu sene geçen seneye nazaran daha erken başladı velilerimiz okul kıyafetleri almaya. Tabi ki son bir haftada daha da yoğunlaşıyor" diye konuştu.

Bodrum Yarımadası genelinde bu yıl da 20 binin üzerinde öğrenci 15 Eylül Pazartesi günü 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı için ders başı yapacak.