SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:09:56' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:09:56' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661105

Okul Servisinin Önünü Kestiler!..

Bodrum’da öğrenci taşıyan okul servisinin önünü kesen şahıslar, araca ve sürücüye saldırdı. Soluğu karakolda alan sürücü ve araç hostesi, şahıslardan şikayetçi oldu.

Okul Servisinin Önünü Kestiler!..

Olay, Yokuşbaşı Mahallesi Bayram Sokak üzerinde meydana geldi. Sabah saatlerinde sokaktaki öğrencileri alan 48 ES 0989 plakalı servisin şoförü A. K., sokakta bir otomobil sürücüsü ile yol verme yüzünden tartışma yaşadı. Servis şoförü ve otomobil sürücüsü kadın arasındaki tartışma bir süre devam etti. Ardından taraflar birbirine yol verdi. 

Ertesi gün iddiaya göre aynı kadın sürücü, yanındaki 2 erkek şahıs ile birlikte okul servisinin önünü kesti. Şahıslardan biri 'Sen benim eşime nasıl küfredersin' deyip araca yumruk salladı. 

Servis şoförü ise bir yanlış anlaşılma olduğunu ifade ederek, herhangi bir küfür etmediğini söyledi. Şahıs yumruk sallarken sürücü aracın camını kapatıp yumruktan korunmaya çalıştı. 

Araçta öğrencilerin de bulunduğu bu anlarda, servis sürücüsü olayın daha fazla büyümemesi için olay yerinden uzaklaştı. 

Sürücü ve araç hostesi daha sonra karakola giderek şahıslardan, darp girişimi ve tehdit ettikleri gerekçesiyle şikayetçi oldu.