Olayların Kadını Adliyelik Oldu!..

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli erkek arkadaşı Sedat K.’ı Bodrum’da bıçaklayarak yaraladı.

Olayların Kadını Adliyelik Oldu!..

Yahşi Kavşağı civarındaki bir taş evde gerçekleşen olayda ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli, Sedat K. ve ismi öğrenilemeyen 2 kişi gece saatlerinde eğlendikleri sırada, Mesudiyeli ve Sedat K. arasında tartışma başladı. Tartışmanın büyümesiyle Mesudiyeli aldığı bıçakla sevgilisi Sedat K.’ı bacağından bıçaklayarak yaraladı. 

Olayın Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğüne intikal etmesiyle birlikte Mesudiyeli emniyet güçlerince gözaltına alındı. Polise mukavemette bulunduğu da öğrenilen Mesudiyeli, öğle saatlerinde adliyeye getirildi. Gazetecilerin neden bıçakladınız sorusuna ise “Ben bir şey yapmadım” yanıtını Mesudiyeli, bıçakla yaralamak ve polise mukavemetten işlem yapıldığı öğrenildi. Mahkemeye çıkarılan Mesudiyeli adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Öte yandan hafif yaralı olan Sedat K. ise tedavi gördükten 2 saat sonra taburcu edildi. 

OLAYLARIN KADINI!..

Bir dönem iş adamı Ali Ağaoğlu ile birlikte olan ve bu sayede adının geniş kitleler tarafından duyulmasını sağlayan Hazal Mesudiyeli, skandal haberleriyle magazin basınına sık sık haber oldu. Eve alkollü geldiği gerekçesiyle kendisine hakaret eden annesini hem dövüp hem tehdit ettiği iddialarıyla haber olan Mesudiyeli, gittiği kuaförün komşusunun paspasına çişini yaptığı için de mahkemelik olmuştu. Hazal Mesudiyeli'nin adı bir dönem Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadığı dedikodularıyla da gündeme gelmişti.