Online Ritim Atölyesi

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, öğrencileri için internet üzerinden ritim atölyesi gerçekleştirildi.

Online Ritim Atölyesi

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum ve Bahçeşehir şubeleri ve M3 Works Ceo'su takım çalışması eğitmeni Erdem Genç, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencileri için beden perküsyonu ritim atölyesi gerçekleştirdi. 

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, ritim atölyesi öncesinde öğrencilerle sohbet etti. Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın büyük bir aile olduğunu ifade eden Akkaya “Bu zorlu süreci hep birlikte atlatabiliriz” dedi. Öğrenciler de bu süreçte Vakıftaki etkinlik ortamlarını, eğitimlerini, öğretmenlerini çok özlediklerini dile getirdiler.

JCI Bodrum Üyelerinden Berfu Yalçın, Şükrü Ozar, Deniz Güneş, Melih Aya, Betül Demircioğlu Sarp, JCI Bodrum Dönem Başkanı Alper Tanış’ın liderliğinde zoom programınındaki etkinlikle ilgili öğrenci ve velilere tek tek ulaşarak bilgi verdi. 

M3 Works Erdem Genç ve JCI Bodrum Üyelerinden Berfu Yalçın’ın moderatörlüğünde yapılan çalışmaya 30 engelli çocuk, eğitmenleri ile vakıf yöneticileri katıldı. Online atölyede yapılan egzersizler sonrası özel çocuklar, başarılı bir konser verdi. Etkinlikten büyük keyif alan çocuklar bu etkinliklerin devamını istediklerini dile getirdiler.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’ndan yapılan açıklamada ise “Pandemi sürecinde engelli bireylerimize yönelik farkındalık uyandırmayı ve tekrar bir arada olmayı amaçladığımız etkinliğimize katılan JCI Bodrum üyelerine, JCI Bahçeşehir üyelerine ve M3 Works Ceo’su Erdem Genç’e çok teşekkür ediyoruz” denildi.