Önünü Kesip Öldüresiye Dövdüler!

Bodrum’da 3 kişinin taş ve sopayla darp ettiği bir kişi hastaneye kaldırıldı. 

Önünü Kesip Öldüresiye Dövdüler!

Olay, Çırkan Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde yaşandı. Otomobili ile ara sokaktan caddeye çıkan 31 yaşındaki Ali Osman Ç. isimli şahsın önünü bir hafif ticari araç kesti. Şahıs elinde sopa ile araçtan inip Ali Osman Ç.’ye defalarca vurdu. 

Kafasına aldığı darbelerle kanlar içinde kalan Ali Osman Ç., kaçmaya çalıştı. Bir süre sonra olay yerine 2 kişi daha gelip yaralıya saldırdı. Çevredeki vatandaşlar, araya girip kavgayı yatıştırmaya çalıştı. 

Saldırganlardan biri eline aldığı taşla yaralı şahsa vurmaya başladı. Kanlar içinde kalan başına taş darbeleri alan Ali Osman Ç., ağır şekilde yaralandı. Görgü tanıklarının iddiasına göre saldırganlar ‘Bu namus meselesi’ diyerek Ali Osman Ç.’yi öldüresiye dövdü.

Çevredeki vatandaşlar ve esnaf ise kavgayı ayırıp sağlık ekiplerinden yardım istedi. 112 Acil Sağlık ambulansına alınan yaralı, kafasında kırık şüphesiyle Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 

Olayı gerçekleştiren 3 kişi ise şahsı feci şekilde darp ettikten sonra ayrıldı. Polis ekipleri, kimlikleri belirlenen 3 şahsı gözaltına alıp İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü. Ekipler, olay yerinde de inceleme yaptı. 

Hastanede müşahede altına alınan yaralının ise sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.