SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:58:58' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:58:58' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660237

ORGANİK PAZAR, ÇOCUKLARI AĞIRLADI...

Bodrum Üretici Pazarı; yerli tohumdan denetimli biçimde ilaçsız, doğal tarımla yetişen...

ORGANİK PAZAR, ÇOCUKLARI AĞIRLADI...
Bodrum Üretici Pazarı; yerli tohumdan denetimli biçimde ilaçsız, doğal tarımla yetişen ürünlerini bilinçli tüketici ile buluşturmaya devam ediyor.

Bodrum pazar yerinde her Çarşamba kurulan Bodrum Üretici Pazarında yer alan seçilmiş 20 çiftçinin sebze, meyve, kuru bakliyat, ekmek, peksimet, reçel, salça, peynir gibi ürünlerinin yanı sıra çeşitli ücretsiz atölyeler de gerçekleşiyor.

Her hafta halkı bilinçlendirmek ve unutulmaya yüz tutmuş değerleri hatırlatmak amacıyla, doğal yaşam, el sanatları ve çocuk atölyeleri işinin ehillerince düzenleniyor.

Bu haftaki atölye çalışmasında; BOM (Başka Bir Okul Mümkün) projesinin Bodrum ayağı Mutlu Keçi öğrencileri veli ve eğitmenleri eşliğinde düzenlenen “Geleneksel Çocuk Oyunları” atölyesiydi. Çocuklar, ip atlama, mendil kapmaca, sek sek, yakan top gibi geleneksel oyunları oynadılar hem eğlendiler, hem de büyüklerine bu oyunları anımsattılar. Bir diğer atölye el işi ustası Ayşe Kartov’un düzenlediği tel kırma ve tel kakma atölyesi idi. Konunun meraklıları için etkinlik oldukça ilgi çekiciydi.

Bodrum Tohum Derneği gönüllüsü Pelin Özdoğru çok faydalı ve güzel bir gün yaşandığını ifade ederek “Bodrum Üretici Pazarında bugün çocukları ağırlıyoruz. Geleneksel, unutulan çocuk oyunlarını hatırlatmak istiyoruz. Eski çocuk oyunlarını gösteriyor ve öğretiyorlar. Bugün burada Bodrum Mutlu Keçi, Başka Bir Okul Mümkün öğrencileri
ile beraber olduk” dedi.